Red Wolf Gym

Cím: Budapest, Bolgárkertész u. 29, 1148
Ács Ferenc vezetőedző: 06-30-324-94-37
Email: info@beastcompany.hu

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely
Kettlebell
07:00
08:00
Szabó Gábor
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely
Kettlebell
07:00
08:00
Szabó Gábor
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely
08:00
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
09:00
10:00
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Testnevelés
15:00
16:00
Bölecz Ádám
16:00
Testnevelés
16:00
17:00
Bölecz Ádám
Testnevelés
16:00
17:00
Bölecz Ádám
17:00
Testnevelés
17:00
18:00
Bölecz Ádám
Testnevelés
17:00
18:00
Bölecz Ádám
Thai Box
17:00
18:00
Kerek Csaba
18:00
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc

Thai Box
18:30
19:30
Kerek Csaba

Essence of Beast Company
19:00
20:00
Ács Ferenc
Tacfit
18:00
19:00
Szemes Tibor
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc

Thai Box
18:30
19:30
Kerek Csaba

Essence of Beast Company
19:00
20:00
Ács Ferenc
Tacfit
18:00
19:00
Szemes Tibor
19:00
Testnevelés
19:00
20:00
Bölecz Ádám

Funkcionális edzés
19:15
20:15
Ács Ferenc
Funkcionális edzés
19:15
20:15
Ács Ferenc
20:00
Kali
20:00
21:00
Abonyi Zsolt
Kali
20:00
21:00
Abonyi Zsolt

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
15:00
Testnevelés
15:00
16:00
Bölecz Ádám
16:00
Testnevelés
16:00
17:00
Bölecz Ádám
Testnevelés
16:00
17:00
Bölecz Ádám
17:00
Testnevelés
17:00
18:00
Bölecz Ádám
Testnevelés
17:00
18:00
Bölecz Ádám
18:00
19:00
Testnevelés
19:00
20:00
Bölecz Ádám

Kedd

Csütörtök

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
Thai Box
17:00
18:00
Kerek Csaba
18:00
Thai Box
18:30
19:30
Kerek Csaba
Thai Box
18:30
19:30
Kerek Csaba
19:00

Hétfő

Szerda

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Tacfit
18:00
19:00
Szemes Tibor
Tacfit
18:00
19:00
Szemes Tibor

Kedd

  • Tacfit Szemes Tibor
    18:00 - 19:00

Csütörtök

  • Tacfit Szemes Tibor
    18:00 - 19:00
No events hours available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
19:00
Funkcionális edzés
19:15
20:15
Ács Ferenc
Funkcionális edzés
19:15
20:15
Ács Ferenc
20:00

Kedd

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta
Baba Mama Torna
10:00
11:00
Ács Renáta

Hétfő

Szerda

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
20:00
Kali
20:00
21:00
Abonyi Zsolt
Kali
20:00
21:00
Abonyi Zsolt

Hétfő

  • Kali Abonyi Zsolt
    20:00 - 21:00

Szerda

  • Kali Abonyi Zsolt
    20:00 - 21:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
Kettlebell
07:00
08:00
Szabó Gábor
Kettlebell
07:00
08:00
Szabó Gábor

Kedd

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc
19:00
Essence of Beast Company
19:00
20:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
19:00
20:00
Ács Ferenc

Hétfő

Szerda

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely
High intensity Metcon
07:00
08:00
Fehér Gergely

Hétfő

Szerda

Péntek

No events available!

Black Crow Gym

Cím: Budapest, Angyalföldi út 12, 1134
Ács Ferenc vezetőedző: 06-30-324-94-37
Email: info@beastcompany.hu

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
08:00
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
FlexibleSteel
08:00
09:00
Dudevszky Gábor
09:00
10:00
11:00
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor

Bodyweight Training
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Krav-Maga
16:00
17:00
Nagy András
17:00
Az Erő Iskolája
17:00
18:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
17:00
18:00
Dudevszky Gábor
18:00
Az Erő Iskolája
18:00
19:00
Dudevszky Gábor

Funkcionális Edzés
18:00
19:00
Pál Károly
Clubbell
18:00
19:00
Gál Zoltán

Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc
Az Erő Iskolája
18:00
19:00
Dudevszky Gábor

Funkcionális Edzés
18:00
19:00
Pál Károly
Clubbell
18:00
19:00
Gál Zoltán

Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc
19:00
20:00
Krav-Maga
20:00
21:00
Nagy András
Krav-Maga
20:00
21:00
Nagy András

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Vasárnap

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
08:00
09:00
Ács Ferenc
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc
Essence of Beast Company
18:00
19:00
Ács Ferenc

Kedd

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Funkcionális Edzés
18:00
19:00
Pál Károly
Funkcionális Edzés
18:00
19:00
Pál Károly

Hétfő

Szerda

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
07:00
08:00
Dudevszky Gábor
08:00
09:00
10:00
11:00
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
11:00
12:00
Dudevszky Gábor
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Az Erő Iskolája
17:00
18:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
17:00
18:00
Dudevszky Gábor
18:00
Az Erő Iskolája
18:00
19:00
Dudevszky Gábor
Az Erő Iskolája
18:00
19:00
Dudevszky Gábor

Hétfő

Szerda

Péntek

No events hours available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Clubbell
18:00
19:00
Gál Zoltán
Clubbell
18:00
19:00
Gál Zoltán

Kedd

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
11:00
Bodyweight Training
11:00
12:00
Dudevszky Gábor

Hétfő

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
FlexibleSteel
08:00
09:00
Dudevszky Gábor

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
16:00
Krav-Maga
16:00
17:00
Nagy András
17:00
18:00
19:00
20:00
Krav-Maga
20:00
21:00
Nagy András
Krav-Maga
20:00
21:00
Nagy András

Kedd

Csütörtök

Vasárnap

No events available!